29-06-2023 - 09-07-2023
Muzeum Józefa Czechowicza, AKTUALNOŚCI

SPOTKANIE AUTORSKIE Z HANIĄ CZABAN

Serdecznie zapraszamy na spotkanie autorskie z Hanią Czaban – autorką książki „Cały ten czas” i najnowszej powieści „Ostatnie światła gasną”, która miała premierę w maju! Spotkanie odbędzie się w Muzeum Józefa Czechowicza 4 lipca (wtorek) o godz. 18.

Hania Czaban (ur. 2004) – uwielbia podróżować w przestrzeni i w czasie. Książki dają jej tę możliwość; pisząc, tworzy nowe światy i kształtuje rzeczywistość przy pomocy słów. Przez większość czasu pracuje w bibliotece albo przesiaduje w kawiarni, a w przerwach uprawia sport na świeżym powietrzu.
Obecnie Hania studiuje ekonomię i zarządzanie na Uniwersytecie Oksfordzkim. Chociaż ma na siebie wiele pomysłów, wie jedno: w przyszłości chce tworzyć kreatywne treści, zwiedzić świat i uczynić go choć odrobinę lepszym. Jej pasją jest robienie rzeczy niemożliwych, a motywacją do działania – marzenia.

Debiutancka powieść Hani Czaban „Cały ten czas” ukazała się w styczniu 2022 nakładem wydawnictwa We Need YA, a w tym roku ukazała się jej druga książka pod tytułem „Ostatnie światła gasną”, pierwsza część trylogii „Zakon Ostatnich Świateł”

kobieta z prawej strony na tle miasta

Fundusze Europejskie - Logotyp
Rzeczpospolita Polska - Logotyp
Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego - Logotyp
Unia Europejska - Logotyp